„It's a people business and we're committed to our people“

O nás

Společnost Foster Bau a.s., původně založena jako Foster Facility a.s. v roce 2013, byla založena jako servisní jednotka zaměřená na úklidovou činnost a drobné rekonstrukce. V roce 2017 společnost rozšířila svou činnost o provádění staveb a tato činnost se postupně stala hlavní činností společnosti. V roce 2021 byla společnost přejmenována na Foster Bau a.s. Dnes je Foster Bau členem společnosti Foster24.

Od založení Foster24 jsme se specializovali na poskytování prvotřídních služeb přizpůsobených našim zákazníkům v oblasti maloobchodu, pohostinství, průmyslu a dalších odvětví, které odpovídají jejich individuálním potřebám.

Náš zkušený tým odborníků vyvíjí individuální řešení, která pomáhají našim zákazníkům dosáhnout úspěchu.

Sázíme na inovativní technologie, efektivní procesy a prvotřídní zákaznický servis.

Jsme hrdí na budování dlouhodobých partnerství a poskytování přidané hodnoty našim zákazníkům. U Foster24 je spokojenost zákazníka na prvním místě a neustále se snažíme zdokonalovat naše služby a přizpůsobit se měnícím se potřebám našich zákazníků.

Naším cílem je poskytovat vám vynikající služby, které přispívají k úspěchu vašeho podnikání.

Kontaktujte nás ještě dnes, abychom prodiskutovali vaše požadavky a zjistili, jak vám můžeme pomoci dosáhnout vašich podnikatelských cílů.

 

Váš tým Foster24

Naše historie

CO NÁS CHARAKTERIZUJE?

Vyvážený poměr
Cena / Výkon
Odbornost
  • · máme vlastní tým zkušených pracovníků
Transparentní
jednání
Flexibilita
  • · na požadavky klientů reagujeme obratem
Kvalita
  • · naším cílem je spokojený zákazník
Preciznost
  • · klademe důraz na detail
Respekt
  • · k potřebám svých klientů, partnerů i kolegů

Program zaměstnanost

Společnost Foster Facility a. s. úspěšně zahájila realizaci projektu s číslem CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012251 a názvem Podnikové vzdělávání zaměstnanců Foster Facility a. s. Cílem projektu je zvýšení odborných znalostí zaměstnanců Foster Facility a. s. V rámci projektu budou pořádány kurzy měkkých a manažerských dovedností a IT dovedností, s cílem proškolit 120 osob. Projekt je spolufinancován Evropskou Unií přes Operační program Zaměstnanost.