O nás

O FOSTER FACILITY

Společnost Foster Bau a.s., původně založena jako Foster Facility a.s. v roce 2013, byla založená jako servisní jednotka zaměřená na úklidovou činnost a drobné rekonstrukce. V roce 2017 společnost rozšířila svou činnost o provádění staveb, se specializací na průmyslové a občanské stavby, tato činnost se postupně stala hlavní činností společnosti. V roce 2021 byla společnost přejmenována na Foster Bau a.s.

Jsme připraveni naslouchat vašim potřebám a navrhnout pro vás řešení šité na míru. Budujeme transparentní společnost, u které budete vždy vědět, kam své peníze investujete.
Naší vizí je vybudovat takovou společnost, která bude spolehlivým a respektovaným partnerem na evropském trhu.

Společnost Foster Bau a.s. má jediného akcionáře společnost Foster 24 a.s., se sídlem Praha 3, Pod kapličkou 3149/18, IČ: 06408788, DIČ: CZ06408788. Zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 22816.

Co nás charakterizuje

· Vyvážený poměr Cena / Výkon
· Odbornost – máme vlastní tým zkušených pracovníků
· Transparentní jednání
· Flexibilita – na požadavky klientů reagujeme obratem
· Kvalita – naším cílem je spokojený zákazník
· Preciznost – klademe důraz na detail
· Respekt – k potřebám svých klientů, partnerů i kolegů

Program Zaměstnanost

Společnost Foster Facility a. s. úspěšně zahájila realizaci projektu s číslem CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012251 a názvem Podnikové vzdělávání zaměstnanců Foster Facility a. s. Cílem projektu je zvýšení odborných znalostí zaměstnanců Foster Facility a. s. V rámci projektu budou pořádány kurzy měkkých a manažerských dovedností a IT dovedností, s cílem proškolit 120 osob. Projekt je spolufinancován Evropskou Unií přes Operační program Zaměstnanost.